Internationale Studenten Genieten van Studeren in Middelburg maar Toekomst in Zeeland Onduidelijk

14 feb , 9:01 Nieuws
image 10 66c475c3b4edf

Internationale Studenten in Middelburg: Geweldige Ervaring

Smaksh Mahajan en Michael Rayan, internationale studenten aan University College Roosevelt in Middelburg, vinden het een \'geweldige ervaring\' om in deze stad te studeren en te wonen. Ze delen hun enthousiasme over de mogelijkheden die deze locatie biedt voor hun academische en persoonlijke groei.

Toekomst Onzeker voor Internationale Studenten in Zeeland

Hoewel de huidige ervaring van Smaksh en Michael positief is, is het onduidelijk of toekomstige internationale studenten ook nog de kans zullen krijgen om in Zeeland te studeren. De onzekerheid over de toekomst van het internationale studentenbeleid werpt twijfels op over de mogelijkheid voor studenten om deze waardevolle ervaring voort te zetten.

\'Het Helpt je om een Beter Mens te Worden\'

Smaksh benadrukt de impact van studeren in Middelburg door te zeggen: \'Het helpt je om een beter mens te worden.\' Deze woorden weerspiegelen de waarde die internationale studenten hechten aan hun ervaring en de positieve invloed die het heeft op hun persoonlijke ontwikkeling.